CreateIT
CreateIT
BLOG

10 000 — tak dużo, a tak niewiele…

10 000 — tak dużo, a tak niewiele…

SHARE

Na świecie żyje już mniej niż 10 000 pand czerwonych — wszystko z powodu nielegalnych polowań :(. W związku z tym, createIT postanowiło pomóc w ochronie tego cudownego, ale zagrożonego wyginięciem gatunku.

Wspólnie z Activy — aplikacją dla firm, motywującą pracowników do jeżdżenia rowerem, a tym samym dbania o środowisko naturalne — stworzyliśmy międzynarodowe wyzwanie dla rowerzystów. Naszą ambicją było zmotywowanie pracowników do wybrania roweru zamiast samochodu jako środka transportu do pracy.

Postawiliśmy sobie za cel przejechanie rowerem 10 000 km. Za każdy kilometr nasz Zespół gromadził na koncie fundusze potrzebne na adopcję pandy czerwonej w warszawskim ZOO.

Czy wiesz, że popularnym pseudonimem dla czerwonej pandy jest Firefox? Tak samo jak nazwa znanej przeglądarki internetowej. Uwielbiamy to!

Pracownicy createIT podeszli bardzo aktywnie i ambitnie do zadania, przekraczając liczbę 10 000 km w ciągu zaledwie 2 miesięcy! Od tego momentu staliśmy się dumnymi “rodzicami” Pandy Pabu. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania naszego Zespołu w akcję, dzięki której możemy wspólnie #createABetterWorld.

Jako firma postanowiliśmy pójść o krok dalej i stać się bardziej #ecofriendly.

Rozpoczęliśmy od stworzenia wewnętrznych dobrych praktyk dotyczących ochrony środowiska. Chcemy zmienić swoje nawyki i stać się firmą bardziej przyjazną środowisku.

W naszym biurze możecie już zobaczyć posadzone kwiaty w doniczkach, które produkują tlen w okamgnieniu. ;) Pracujemy również nad segregacją śmieci. Planujemy ograniczyć zużycie plastiku i zamienić środki czystości na bardziej ekologiczne.

Za nami pierwsze kroki do prowadzenia biznesu bardziej odpowiedzialnego społecznie.

Obserwujcie nas uważnie, niebawem kolejne akcje, które pomogą nam #createABetterWorld!

ENGLISH VERSION >

 

Need help?

  • Looking for support from experienced programmers?

  • Need to fix a bug in the code?

  • Want to customize your webste/application?

ADD COMMENT

Your email address will not be published.

createIT Contact